• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Andre Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok. (2D/)

 Zagórów

 Gminny Ośrodek Kultury
 ul. Wojska Polskiego 13

 parter

 Nazwa sektora

 19.01.2023

 18:00

 150 min.

 CZAS TRWANIA

 126

 Ilość wolnych biletów

Teatr Elektryczny zaprasza do wspólnego rozpoczęcia 2023 roku z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej.

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji!

Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

Do zobaczenia przed wielkim ekranem w Teatrze Elektrycznym
Retransmisja:
Rok: 2022
Ograniczenia: b.o
Reżyser: André Rieu
Obsada:
André Rieu i Orkiestra Johanna Straussa, Charlotte Hawkins

Rozwiń